«Սամ-Հար»-ը «Արտադրված է Հայաստանում Էքսպո 2015» ցուցահանդեսին
2015 թվականի ապրիլի 26-28-ը Երևանում անցկացված «Արտադրված է Հայաստանում Էքսպո 2015» (“Made in Armenia Expo 2015”) ցուցահանդեսին մասնակցություն ունեցավ նաև «Սամ-Հար» ընկերությունը՝ ներկայացնելով «Սիփան» ապրանքանիշը:   Ցուցահանդեսին մասնակցող կազմակերպությունները ներկայացնում էին ՀՀ-ում առկա արտադրատեսակների և ծառայությունների ավելի քան իննսուն տոկոսը՝ սննդամթերք, բնական հյութեր, զովացուցիչ ըմպելիքներ, բնական և հանքային ջրեր, գինի, կոնյակ և գարեջուր, ծխախոտ, թեթև արդյունաբերություն, շինանյութ, հանքարդյունաբերություն և մետալուրգիա, զբոսաշրջություն և այլ ոլորտներ:
«Սամ-Հար» ընկերությունը ցուցահանդեսում ներկայացրեց իր հարուստ տեսականին՝ կոմպոտներ, ջեմեր, մուրաբաներ ու բանջարեղենային պահածոներ: Ընկերությունը ներկայացրեց նաև իր նոր տեսականին՝ «Սիփան» ապրանքանիշի բնական հյութերը:
Ցուցահանդեսին հրավիրված էին բազմաթիվ տեղացի և օտարերկրյա պաշտոնյաներ, արտահանողներ ու ներկրողներ, քաղաքացիներ: «Սամ-Հար» ընկերությունը հույս է հայտնում, որ ցուցահանդեսը կնպաստի ապրանքանիշի ավելի լայն ճանաչմանն ու նոր գործարար կապերի հաստատմանը:

На состоявшейся 26-28-го апреля 2015-го года в Ереване выставке “Сделано в Армении Экспо 2015” (“Made in Armenia Expo 2015”) приняла участие также компания “Сам-Ар”, представляя марку “Сипан”.
Участвующие на выставке компании представляли более девяноста процентов существующих в РА видов производства и услуг: пищевые продукты, натуральные соки, прохладительные напитки, натуральные и минеральные воды, вино, коньяк и пиво, табак, легкая промышленность, строительство, горнорудная промышленость и металлургия, туризм и другие сферы.Компания “Сам-Ар” на выставке представила свой богатый ассортимент: компоты, джемы, варенья и овощные консервы. Компания представила также свою новую продукцию – натуральные соки марки “Сипан”. На выставку были приглашены местные и зарубежные официальные лица, экспортеры и импортеры, граждане. Компания “Сам-Ар” выражает надежду, что выставка будет способствовать более широкому признанию марки и установлению новых деловых связей.